Adatrögzítő

Budapest 9. kerület (RC-7246)

Nagykereskedelemben ismert, országosan jelenlévő megbízó partnerünk Adatrögzítő kollégát keres budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok

A cég adatbázisának karbantartása,adatok ellenőrzése;
Törzsadatkezelő rendszerben adatok rögzítése;
Nyilvántartások kezelése,archiválás;
Napi ad hoc ügyek intézése.

Munkakör betöltésének feltételei

Legalább középfokú végzettség;
Microsoft Office programcsomag ismerete (leginkább Excel);
Adatrögzítési, irodai tapasztalat;
Pontos, megbízható munkavégzés;
Határozott idő vállalása 2017. év végéig.

Amit megbízónk kínál

Bruttó 180 ezer Ft alapbér;
Jó munkakörülmények;
Tervezhető irodai munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:30-16:00 óráig, pénteken pedig rövidített munkaidő 7:30-13:30-ig.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a nagy.gyorgy.greta@job.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RC-7246
Pozíció pontos megnevezés: Adatrögzítő
Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület
Szakterület: Adatrögzítés