Adatrögzítő (fél év határozott idő)

Budapest IX.kerület (RC-10793)

Nagykereskedelemben ismert, országosan jelenlévő megbízó partnerünk Adatrögzítő kollégát keres budapesti munkavégzéssel, fél év határozott időre.

Főbb feladatok

  • A cég adatbázisának karbantartása,adatok ellenőrzése;
  • Törzsadatkezelő rendszerben adatok rögzítése;
  • Nyilvántartások kezelése,archiválás;
  • Napi ad hoc ügyek intézése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség;
  • Microsoft Office programcsomag ismerete (leginkább Excel);
  • Adatrögzítési, irodai tapasztalat;
  • Pontos, megbízható munkavégzés;
  • Fél év határozott idejű szerződés vállalása (hosszabbítás várható).

Amit megbízónk kínál

  • Bruttó 195.000 Ft alapbér (nettó: 129.000 Ft);
  • Jó munkakörülmények;
  • Tervezhető irodai munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:30-16:00 óráig, pénteken pedig rövidített munkaidő 7:30-13:30-ig.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a nagy.gyorgy.greta@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RC-10793
Pozíció pontos megnevezés: Adatrögzítő (fél év határozott idő)
Munkavégzés helye: Budapest IX.kerület
Szakterület: Adatrögzítő / adminisztrátor