Adótanácsadó

Budapest (BO-10390)

Megbízónkhoz keresünk Adótanácsadó pozícióba kollégát

Főbb feladatok

  • Adótanácsadás és adószakértői feladatok elvégzése az ügyfelek számára az adózás minden területén
  • Teljeskörű adóátvilágítás, adóhatósági ügyek képviselete, személyi jövedelemadó kalkuláció és tanácsadás belföldi és külföldi magánszemélyek részére
  • ÁFA tanácsadás, átstrukturálással kapcsolatos tanácsadás, adózási modellek elkészítése, reklámadó, TAO támogatás, transzferár nyilvántartás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Közgazdász vagy jogász végzettség
  • Angol felsőfokú nyelvismeret
  • minimum 2-5 év hasonló szakmai területen, elsősorban Big4 -nál szerzett szakmai tapasztalat
  • Adózási- és számviteli előírások ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált attitűd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el Önéletrajzát a következő e-mail címre: tamas.vivien@job.hu

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BO-10390
Pozíció pontos megnevezés: Adótanácsadó
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Adózási szakértő / adótanácsadó