Animal Health Területi képviselő

Budapest és Kelet-Magyarország (HM-10424)

Piacvezető állatgyógyászati partnerünk megbízásából Területi képviselő munkatársat keresünk a budapesti és kelet-magyarországi területek látogatására

Főbb feladatok

Állategészségügyi termékek értékesítési célterveinek megvalósítása
Ügyfelek, állatorvosi rendelők rendszeres látogatása az üzleti stratégiának megfelelően
Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel
Termékekkel kapcsolatos tanácsadás

Munkakör betöltésének feltételei

Állatorvosi, vagy gyógyszerész végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Erős, középfokú angol nyelvtudás
Felhasználói szintű IT ismeretek
Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

Céges autó

Fejlődési lehetőség

Szakmai tréningek

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címünkre!

Állás adatai

Állás azonosító: HM-10424
Pozíció pontos megnevezés: Animal Health Területi képviselő
Munkavégzés helye: Budapest és Kelet-Magyarország
Szakterület: Key account manager