Application Developer (.NET/C#)

Budapest (PI-10813)

Főbb feladatok

This position is part of the pharmaceutical data production and support team.

The main responsibilities of this position are:

  • Support & development for the internal used production frontend application
  • Create technical descriptions based on business requirements
  • Ability to manage small - mid size projects in a multinational environment

Requirements:

  • Conversational English (written & oral)
  • Experience with Frontend development
  • Programing in .Net C#
  • SQL

Nice to Have

  • Experience with Delphi
  • Oracle SQL / PLSQL
  • Microsoft BI and SSAS
City: Budapes If you are interested in the positions, please send your CV to Balint Pápai, IT Recruitment Divison Manager: papai.balint@job.hu or call +36 20 328 7080

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PI-10813
Pozíció pontos megnevezés: Application Developer (.NET/C#)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő