Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző (megváltozott munkaképességűeknek)

Budapest (K-10250)

Magyarország egyik vezető informatikai cége budapesti központjába megváltozott munkaképességű munkatársat keres bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző munkakörbe.

Főbb feladatok

Bérszámfejtői és TB ügyintézői feladatok teljes körű ellátása;
A munkavállalók be- és kiléptetésével, munkaviszony módosításaival kapcsolatos teendők elvégzése;
Adóval és járulékokkal kapcsolatos bevallások, önellenőrzések elkészítése;
Adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése;
Munkaügyi adminisztráció és bejelentések teljesítése;
Hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás;
Munkavállalói nyilatkozatok kezelése;
Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása;
Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok.

Munkakör betöltésének feltételei

Megváltozott munkaképesség;
Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség (bérszámfejtő, TB- munkaügyi ügyintéző);
Többéves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
Legalább egy bérszámfejtő program alapos ismerete;
Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete;
Pontos, precíz munkavégzés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Számviteli tapasztalat;
Maxoft Wizuálbér program ismerete;
Cégcsoportnál, vagy könyvelő irodában szerzett tapasztalat;
Egyéb HR szakterületek iránti érdeklődés.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az info@rehabjob.hu e-mail címre. Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: K-10250
Pozíció pontos megnevezés: Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző (megváltozott munkaképességűeknek)
Munkavégzés helye: Budapest