Beszerzési Specialista

Budapest (HB-10274)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünkhöz Beszerzési specialista pozícióba keresünk munkatársat

Főbb feladatok

Beszerzési folyamatok teljes körű lebonyolítása
Beszerzési igények alapján a potenciális beszállítói kör kiválasztása
Ajánlatok bekérése, kiértékelése;
Jóváhagyott igények alapján megrendelések összeállítása és feladása
Aktív részvétel tenderek kiírásában
Szállítói szerződések előkészítése
Beszerzési eredmények dokumentálása, riportok készítése
Szállítók értékelése, fejlesztése
Szállítókkal kapcsolatos reklamációk kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

Multinacionális környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
SAP felhasználói szintű ismerete
Kiváló kommunikációs, tárgyalási készség
Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság
Rugalmas, nyitott, határozott személyiség

Amennyiben a fenti lehetőség elnyerte tetszését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével!

Állás adatai

Állás azonosító: HB-10274
Pozíció pontos megnevezés: Beszerzési Specialista
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Egyéb