Beugrós recepciós (angol ÉS francia nyelvtudással)

Budapest 2. kerület (RK-10315)

Partnercégünkhöz keresünk új munkatársat Beugrós recepciós pozícíóba angol ÉS francianyelv-tudással.

Főbb feladatok

  • Recepciós, illetve egyéb irodai adminisztratív, asszisztensi feladatok ellátása;
  • Vendégek és beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása;
  • Kisebb asszisztensi feladatok ellátása;
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • Irodai adminisztráció.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony NEM szükséges);
  • Rugalmasság a helyettesítések idejére;
  • Legalább középfokú aktív angol ÉS francianyelv-tudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Kedves, barátságos személyiség.

Amit megbízónk kínál

Megbízóink versenyképes fizetést, kulturált munkakörülményeket, hasznos munkatapasztalat megszerzésének a lehetőségét biztosítják.

Kérjük küldje el legfrissebb magyar, angol és francia nyelvű önéletrajzát a nagy.gyorgy.greta@job.hu címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Ez a pozíció NEM jelent állandó munkát, csak HELYETTESÍTÉST. Vannak hónapok, amikor egyáltalán nem kell dolgozni, de előfordulhatnak olyan időszakok is (főleg nyáron), amikor 1-2 hetet kell vállalni.

Állás adatai

Állás azonosító: RK-10315
Pozíció pontos megnevezés: Beugrós recepciós (angol ÉS francia nyelvtudással)
Munkavégzés helye: Budapest 2. kerület
Szakterület: Recepciós
Napi munkaidő: Teljes/részmunkaidő egyaránt