Business Analyst

Budapest (II-10304)

Az ITware Kft. a szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő, informatikai vállalkozás.

Azt szeretnénk, ha mint Business Analyst önállóan képviselnéd az üzleti igényeket nagyvállalati ügyfeleink egyedi szoftver fejlesztési projektjeiben, miközben napi szinten együttműködnél egy igazán agilis csapattal.

Főbb feladatok

  • menedzseled a teljes fejlesztési scope-ot
  • a cutting edge technológiákkal dolgozó fejlesztő csapatot a Scrum Masterrel karöltve napi szinten támogatod, segíted őket a legoptimálisabb eredmény elérésében
  • megérted és felméred a valós üzleti folyamatokat
  • dokumentálod az üzleti igényeket
  • képernyőterveket készítesz
  • kapcsolatot tartasz az ügyféllel, informálod a projekt menetével és a fejlesztési lehetőségekkel kapcsolatban
  • tesztelsz
  • részt veszel a Scrum eseményeken

Munkakör betöltésének feltételei

  • tapasztalat:
    • Agilis és Scrum keretrendszerek használatában
    • Project Manager/Business Analyst/Product Owner munkakörben
  • szoftverfejlesztésben való jártasság (legalább minimális szintű fejlesztői tudás)
  • angol nyelvtudás (mert vannak külföldi ügyfeleink)
  • tudd, mi a cél, hova akarod a terméket eljuttatni
  • legyél jó a priorizálásban és a kommunikációban

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • tapasztalat termékfejlesztésben, legyen a célod egy igazán ütős szofver létrehozása
  • lapul a fiókodban SM/PO/PM certificate
  • nem új számodra az Atlassian JIRA és/vagy Confluence

Amit megbízónk kínál

  • szakmai kihívásokat
  • hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget
  • lehetőséget, hogy bele tudj kóstolni a különböző technológiák használatába (fejlesztőink széles spektrumú szakmai kompetenciával rendelkeznek)

Ami a pályázathoz szükséges

Az önéletrajzod erre a címre várjuk: join-us@itware.hu

Egyéb

A jelenlegi létszám 70 fő, ami folyamatosan, de nyugodt ütemben növekszik. Szeretünk bent lenni az irodában, mert tök jó a hangulat. Figyelünk, és számíthatunk egymásra.

IT cég vagyunk, pontosan tudjuk, hogy aki kimarad, lemarad. Ezért támogatjuk a képzéseket, meetupokat, újításokat és ötleteléseket.

De nem csak dolgozunk és tanulunk, szórakozunk is. Van céges 3D puzzle (természetesen a Millenium Falcon-t már régen kiraktuk), sok tervezett és spontán sörözés, és csapatépítő program. A gyümölcsnapot, kávét, teát, a random módon felbukkanó sütihalmokat, rugalmas munkaidőt említeni is felesleges, mert alap. 😊

Irodánk a XI. kerületben van.

Állás adatai

Állás azonosító: II-10304
Pozíció pontos megnevezés: Business Analyst
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Üzleti elemzés, tervezés