C++ szoftverfejlesztő

Budapest VIII. kerület (PC-10976)

Partnerünk egy nemzetközi pénzügyi cég, akik már több, mint két évtizede vannak jelen az országban.

Céljuk, a folyamatos bővülésen és fejlődésen kívül, az ügyfeleik teljes körű kiszolgálása a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb módon.

Főbb feladatok

- C++ szoftverfejlesztés, kvantitatív és infrastrukturális projektek keretében

-Folyamatos kapcsolattartás a Scrum csapat többi tagjával

-Többszálú szerverek karbantartása, fejlesztése

-Python programozás

Munkakör betöltésének feltételei

-Minimum 1.5 év  C++ programozásban szerzett tapasztalat

-Aktív angol nyelvtudás (szóban,írásban)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

-Python programozási nyelv ismerete

-Érdeklődés a pénzügyi szektor iránt

-Windows/Linux rendszerek magas szintű ismerete

Amit megbízónk kínál

Bérezés: Bruttó 600.000-900.000 Ft (kompetenciáktól függően)

+Cafeteria

+Éves bónusz

+Parkolási lehetőség

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

-Heti 1 nap Home Office lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: PC-10976
Pozíció pontos megnevezés: C++ szoftverfejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület
Szakterület: Szoftverfejlesztő