Chat ügyfélszolgálati ügyintéző

Törökbálint (RT-10263)

Magyarország egyik vezető telekommunikációs vállalatához, a Telenorhoz keresünk most új kollégát Chat ügyfélszolgálati ügyintéző pozícióba, Törökbálintra.

Főbb feladatok

  • Az Ügyfélszolgálatra különböző csatornákon érkező érdeklődések, panaszok és egyéb megkeresések teljes körű kezelése (fogadása, megválaszolása telefonon vagy írásban);
  • Szolgáltatás megrendelési és értékesítési tevékenység az ügyfelek igényeinek megfelelően;
  • Ügyfél tájékoztatás és panaszkezelés;
  • Számlázással kapcsolatos érdeklődések és panaszok kezelése;
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség;
  • MS Office ismeretek;
  • Min. 1 éves telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat;
  • Törökbálinti munkavégzés vállalása;
  • Ügyfélorientált beállítottság.

Kérjük, küldje el legfrissebb magyar nyelvű önéletrajzát a nagy.gyorgy.greta@job.hu címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RT-10263
Pozíció pontos megnevezés: Chat ügyfélszolgálati ügyintéző
Munkavégzés helye: Törökbálint
Szakterület: Telefonos ügyfélszolgálat