Digital marketing specialist

Pest megye (HR-10370)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából Digital marketing specialist pozícióba kollégát keresünk

Főbb feladatok

Aktív részvétel az ATL és BTL kampányok tervezésében és lebonyolításában
A marketing promóciós munka operatív feladatainak elvégzése
Sales/marketing aktivitások teljes koordinálása
Marketing büdzsé nyomonkövetése és szigorú monitorozása
KPI-ok nyomonkövetése az értékesítési tervek elérése érdekében
Részvétel a rövid- és középtávú stratégia kialakításában
Értékesítési és piaci eredmények elemzése, illetve konkurenciafigyelés
Szoros együttműködés és kapcsolattartás a regionális központtal és egyéb társosztályokkal
Részvétel a globális munkacsoportokban és a hazai szervezet képviselete
Regionális meetingeken való aktív részvétel, prezentálás

Munkakör betöltésének feltételei

Gazdasági vagy marketing felsőfokú végzettség
Minimum 3-4 év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat (gyógyszeripari tapasztalat előny)
Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
Social, Digital Media és CRM területen szerzett tapasztalat
Erős affinitás az új technológiák és digitális újítások felé
Kiváló MS Office ismeretek
Meggyőző, proaktív személyiség
Talpraesett, önálló munkavégzésre képes

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: HR-10370
Pozíció pontos megnevezés: Digital marketing specialist
Munkavégzés helye: Pest megye
Szakterület: Marketing manager