Dokumentumkezelő munkatárs (6 hónap határozott idő)

Budapest VIII. (RC-10214)

Megbízónk az egyik legnagyobb, és legtöbb tapasztalattal rendelkező, világszínvonalú szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi pénzintézet budapesti szolgáltatási központja.

Főbb feladatok

  • Dokumentumok rendszerezése az új adatvédelmi törvény elvárásai szerint;
  • Archív mappákban lévő dokumentumok átnézése, rendszerezése;
  • Iratok lefúzése, iktatása;
  • Új dokumentációs rendszer kialakítása;
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Alapszintű angolnyelv-tudás;
  • 6 hónap határozott idejű munkaszerződés vállalása;
  • Nagy fokú precizitás;
  • Monoton munkafolyamatok sem okoznak számára problémát.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat (irodai adminisztráció, doumentum rendszerezés, iktatás);
Levelező képzésen tanulók jelentkezését is várjuk, mivel a pénteki munkanapokat a vállalat rugalmasan kezeli.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a pozíció, kérem küldje el magyar nyelvű önéltrajzát a targuba.noemi@job.hu email címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RC-10214
Pozíció pontos megnevezés: Dokumentumkezelő munkatárs (6 hónap határozott idő)
Munkavégzés helye: Budapest VIII.
Szakterület: Adminisztráció / dokumentumkezelés