Edukációs nővér-Budapest

Budapest (JS-11179)

Gyógyszeripari partnercégünk megbízásából keresünk

Edukációs tanácsadói

pozícióba munkatársat, Fejér megye, Budapest és Pest megye nyugati területére

Főbb feladatok

  • kapcsolattartás a diabetológiai szakellátóhelyekkel, dialízis centrumokkal valamint a szakemberekkel és az ott dolgozó orvosokkal és nővérekkel
  • rendszeres támogatás nyújtása, új ismeretanyag átadása
  • referálók szervezése és megtartása az osztályon dolgozó nővérek részére
  • a gyógyászati segédeszközökkel kapcsolatos rendezvényeken való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • egészségügyi felsőfokú végzettség vagy diabetológiai szakasszisztensi képesítés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretet
  • B kategóriás jogosítvány
  • kórházi vagy szakrendelői tapasztalat

Jelentkezni regisztráció útján vagy a job@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • meggyőző, dinamikus attitűd

Állás adatai

Állás azonosító: JS-11179
Pozíció pontos megnevezés: Edukációs nővér-Budapest
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gyógyszeripari asszisztens