Egészségügyi asszisztens - szemészeti terület

Budapest (TP-10402)

Budai szemészeti centrumba Egészségügyi Asszisztens kollégát keresünk

Főbb feladatok

Feladatok:

Ügyfelek, páciensek fogadása
Szemészeti szolgáltatások és gyógyító tevékenység támogatása, asszisztencia
Dokumentumok kezelése
Tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
Időpontfoglalások kezelése, páciensek irányítása

Munkakör betöltésének feltételei

Elvárások:

Egészségügyi vagy optometrista végzettség
Szemészeti vagy egyéb egészségügyi területen szerzett tapasztalat
MS Office felhasználóiszintű ismerete
Kiváló kommunikációs képesség
Páciens- központú, team-orientált attitűd
Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: TP-10402
Pozíció pontos megnevezés: Egészségügyi asszisztens - szemészeti terület
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Ápoló