Építésvezető

Budapest (BF-10853)

Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk Építésvezető munkatársat.

Főbb feladatok

  • Az irányítása alatt végzett kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése
  • A szakszerű kivitelezéséhez szükséges feltételek biztosítása
  • Technológiai utasítások, minőségi előírások betartása, betartatása
  • Dokumentáció felülvizsgálata a megfelelő minőség biztosítása érdekében
  • Anyagok munkahelyi tárolásának, átvételének megszervezése, a kiszállított anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A minőségbiztosítási rendszerben meghatározott feladatok végrehajtása, ellenőrzése és fejlesztése
  • A projektmenedzser tartós távolléte esetén annak feladatainak ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú mérnöki vagy technikusi végzettség
  • Épületgépészeti területen szerzett min. 3-5 év tapasztalat
  • Gyakorlat a szerelői létszám és a munka helyszíni irányításában
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló szervezőkészség

Jelentkezni regisztráció útján vagy a josvai.krisztina@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BF-10853
Pozíció pontos megnevezés: Építésvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Mérnök