Értékesítési ügyintéző

Budaörs (RS-7356)

Megbízó partnerünk csomagolóanyagok forgalmazásával foglalkozó nemzetközi vállalat. Családias közegbe (akár 4-6-8 órában) keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Autóipari, élelmiszeripari gyártó és kereskedelmi cégek felkeresése;
  • Potenciális partnerek adatbázisba való felvétele;
  • Telefonhívások kezdeményezése meghatározott adatbázis alapján;
  • Szükség esetén a hívások során telemarketing vagy telesales (értékesítési) tevékenység folytatása;
  • A hívások alatt az ügyfél esetleges vásárlási igényeinek folyamatos figyelése;
  • Ajánlatadás és szerződés megkötése;
  • Ügyfelek tájékoztatása;
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Kedves, választékos kommunikáció;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Angolnyelv-ismeret

Amit megbízónk kínál

  • Rugalmas munkavégzés akár 4-6-8 órában
  • Fix fizetés + jutalék

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keresik, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egyidőben a Job adatbázisába adatai bekerülnek annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessük, erről automatikusan tájékoztatjuk is e-mail-en keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: RS-7356
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési ügyintéző
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Telesales
Napi munkaidő: Teljes/részmunkaidő egyaránt