Értékesítő

Budapest (HA-10319)

Üzletközpont üzelemtetésével foglalkozó megbízó partnerünk Értékesítői csapatának bővítésére keresünk

Értékesítési Képviselő

munkatársat

Főbb feladatok

Potenciális bérlők felkutatása, kapcsolattartás, tárgyalások kezdeményezése, lebonyolítása
Proaktív értékesítési tevékenység
Ajánlatkészítés, a bérleti szerződések tárgyalása, egészen azok aláírásáig a partnerekkel
Adminisztratív feladatok ellátása, adatbázis kezelés, bővítés
Felmerülő problémák hatékony kezelése
Folyamatos egyeztetés a társosztályokkal

Munkakör betöltésének feltételei

Minimum 1-2 éves ingatlan értékesítési - bérbeadási tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
„B” kategóriás jogosítvány
Energikus személyiség
Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség
Nagyfokú önállóság
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Internet, Lotus Notes)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Kiskereskedelmi ingatlanok bérbeadásában szerzett szakmai tapasztalat
Felsőfokú végzettség

Kérjük, a jelentkezéséhez küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Állás adatai

Állás azonosító: HA-10319
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítési munkatárs