Értékesítő

Országos (TP-10335)

Hazai tulajdonban lévő gyógyszeripari termékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünk csapatába,

Értékesítő

munkatársakat keresünk

Főbb feladatok

A cég által képviselt termékek (orvostechnikai eszközök) ismertetése, értékesítése
Kapcsolat kiépítése és fenntartása a területhez tartozó orvosokkal, asszisztensekkel, kórházakkal
Tender anyagok elkészítésében és a szerződéskötésben való részvétel
A cég szakmai rendezvényeken történő képviselete

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú végzettség
2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
Rugalmasság, Precizitás
Kihívásokat szívesen vállaló, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség
B kategóriás jogosítvány
Utazási hajlandóság

A fenti pozíció megpályázásához kérjük küldje el önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Egyéb

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: TP-10335
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítő
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Értékesítő