Értékesítő - vegyipar, Kelet-Magyarország

Országos (BD-10962)

Nemzetközi hátterű, vegyipari termékek  nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk számára keresünk MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat kelet-magyarországi régióiba.

Főbb feladatok

Vegyipari termékek értékesítése meglévő és új partnerek felé

Rendszeres vevőválogatás

Meglévő ügyfelek kiszolgálása, tanácsadás, tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kiadása, piacfejlesztés

Napi adminisztrációs feladatok ellátása, SAP rendszerben és CRM-ben

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú végzettség (vegyipar, műszaki szakirány előny)

Min. 2-3 éves szakirányú gyakorlat

Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Erős kereskedelmi véna

Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség

Célorientált, motivált, dinamikus személyiség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Hasonló - vegyipari - területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Vonzó jutalék már az első évben

Meglévő ügyfélportfólió

Teljeskörű betanítási program

Hosszú távú, biztos munkahely

Személygépkocsi, notebook, telefon

Jelentkezni regisztráció útján vagy a josvai.krisztina@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BD-10962
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítő - vegyipar, Kelet-Magyarország
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Értékesítő