Fejlesztőmérnök

Zsámbék (IM-10309)

A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A Medicontur több mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.
A Medicontur új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • szemészeti implantátumok optikai tervezése
  • megmunkáló programok (ultraprecíziós esztergálás és marás) készítése CAD szoftverek segítségével
  • együttműködés a fejlesztési, termelési és minőségbiztosítási részlegekkel
  • termeléstámogatás, részvétel gyártási problémák kivizsgálásában

Munkakör betöltésének feltételei

  • gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök (BSc vagy MSc végzettség)
  • CAD szoftver ismerete (preferáltan SolidWorks)
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • gyártástechnológia területen szerzett tapasztalat
  • lényeglátás, kiváló szervező-, priorizáló és problémamegoldó készség
  • igényesség, proaktivitás, önállóság, csapatszellem, lojalitás, gyakorlatorientált gondolkodás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • optikai, lézer- vagy világítástechnikai területen szerzett tapasztalat
  • jártasság orvosi eszközök fejlesztésében

Amit megbízónk kínál

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes bér és bejárási támogatás
  • cafeteria (SZÉP kártya, magán-egészségügyi ellátás)
  • szakmai képzéseken, konferenciákon, kiállításokon való részvételi lehetőség
  • angol nyelvtanulási lehetőség
  • legkorszerűbb technológiák megismerése
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő e-mail címre várjuk:
career@medicontur.hu

Egyéb

Munkavégzés helye: Zsámbék

Állás adatai

Állás azonosító: IM-10309
Pozíció pontos megnevezés: Fejlesztőmérnök
Szakterület: Termékfejlesztő mérnök