Fémipari beszerző

Magyarország (FS-10692)

Induló fémhulladék feldolgozó üzemhez, fémhulladék kereskedelemben jártas, fémhulladékok anyag-összetételének meghatározásában tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk beszerzői feladatkörbe.

Főbb feladatok

A fémhulladék beszerzési forrásainak felkutatása, beszerzési megállapodások kötése

  • Új ügyfelek szerzése
  • Meglévő ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás az ország egész területén

Fémhulladákok összetételének felismerése, anyagösszetétel százalékos meghatározása

Tárgyalások előkészítése, megszervezése, lebonyolítása

Engedélyek karbantartása, gondozása

Költségoptimalizálás, kapcsolattartás a hatóságokkal

Munkakör betöltésének feltételei

Fémhulladék kereskedelemben, feldolgozásban szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Kiváló kommunikációs készség

Önálló munkavégzés

Pontos, precíz munkavégzés

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

B kategóriás jogosítvány és gyakorlott vezetési képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Környezetvédelmi szakirányú, illetve a hulladék kezelés területén szerzett végzettség illetve tapasztalat

Amennyiben felkeltette érdeklődését az adott pozíció, kérem küldje el önéletrajzát a franke.orsolya@job.hu email címre.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: FS-10692
Pozíció pontos megnevezés: Fémipari beszerző
Munkavégzés helye: Magyarország
Szakterület: Beszerző