Financial Reporting Analyst (megváltozott munkaképességűeknek)

Budapest, XIII. kerület (K-10244)

Megbízó partnerünk, a világ egyik vezető pénzintézete, megváltozott munkaképességű munkatársat keres felsőfokú angol nyelvtudással, pénzügyi adatelemző pozícióba.

Főbb feladatok

Napi, havi és negyedéves riportok előállítása;
Rendszeres riportok önálló előkészítése;
Jelenlegi riporting portfólió karbantartása, fejlesztése;
Új, innovatív riportolási módszerek bevezetése, folyamatfejlesztés;
Ad hoc kimutatások előkészítése a vezetőség és a támogatott országok pénzügyi csoportjai részére;
Folyamatok migrációjában való részvétel;
Társosztályokkal való együttműködés.

Munkakör betöltésének feltételei

Megváltozott munkaképesség;
Főiskolai/egyetemi diploma (számvitel/pénzügy);
Felsőfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt;
Hasonló területen szerzett tapasztalat (pénzügyi riportok, audit);
Magas szintű MS Excel és Access ismeretek;
Analitikus képességek;
Time management képességek;
Pontos, precíz munkavégzés;
Stressztűrő képesség.

Amit megbízónk kínál

Multinacionális környezet;
Kihívást jelentő munkavégzés;
Versenyképes juttatási csomag.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az info@rehabjob.hu e-mail címre. Ezúton tájékoztatjuk, hogy a fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: K-10244
Pozíció pontos megnevezés: Financial Reporting Analyst (megváltozott munkaképességűeknek)
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Szakterület: Pénzügyi elemző
Napi munkaidő: Teljes/részmunkaidő egyaránt