Főkönyvelő

Pest megye (BH-10671)

Megbízó partnerünk egy nemzetközi konszern magyarországi leányvállalata.

Főbb feladatok

  • A cégcsoport teljes pénzügyi-számviteli területének irányítása (6-8 beosztottal)
  • A tagvállaltok könyvelésének irányatása
  • a pénzügyi-számviteli csapat munkájának irányítása ellenőrzése
  • Havi, negyedéves, valamint az éves zárások elkészítése, a beszámoló összeállítása
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása, adatszolgálttaások, transzferár dokumentáció elkészítése
  • A napi számviteli munkában való aktív részvétel
  • Folyamatfejlesztési projektekben való részvétel
  • Adózási, számviteli tanácsadás a cégcsoport más cégei számára
  • Közreműködés auditokban, adóellenőrzésekben
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, külsős bérszámfejtő céggel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Min. 5+ év könyvelői, min. 3-5 év főkönyvelői tapasztalat
  • Angolaktív nyelvtudás szóban és írásban
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet, pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív, önálló, rugalmas munkavégzés
  • Vezetői képességek, vezetői tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok, törvények naprakész ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Adótanácsadói végzettség

Amit megbízónk kínál

Komplex, kihívást jelentő feladatok
Versenyképes fizetés
Karrierlehetőség

Érdeklődés esetén kérjük regisztráció útján, a job.hu oldalon keresztül, vagy a josvai.krisztina@job.hu címre juttassa el hozzánk angol és magyar nyelvű önéletrajzát.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BH-10671
Pozíció pontos megnevezés: Főkönyvelő
Munkavégzés helye: Pest megye
Szakterület: Főkönyvelő