Fröccsöntő mérnök - gyártástámogatás

Zsámbék (IM-7448)

A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A Medicontur több mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.
A cég új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • új termékek fejlesztésének és bevezetésének támogatása
  • a fröccsöntési folyamatokban előforduló hibák elemzése és megoldása
  • szerszámok menedzselése és berendezések megújításának tervezése
  • részvétel új beszállítók kiválasztásában, beszállítói kapcsolattartás
  • együttműködés a termelési és minőségbiztosítási részlegekkel
  • termeléstámogatás, részvétel gyártási problémák kivizsgálásában

Munkakör betöltésének feltételei

  • gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség (BSc vagy MSc)
  • CAD szoftver ismerete (preferáltan SolidWorks)
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • lényeglátás, kiváló szervező-, priorizáló és problémamegoldó készség
  • igényesség, proaktivitás, önállóság, csapatszellem, lojalitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • szerszámtervezésben, kivitelezésben, karbantartási tervben szerzett tapasztalat
  • orvosi eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes bér, bejárási támogatás, kimagasló Cafeteria
  • szakmai tréningeken, konferenciákon, kiállításokon és rendezvényeken való részvétel
  • angol nyelvtanulási lehetőség
  • legkorszerűbb technológiák megismerése
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a career@medicontur.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: IM-7448
Pozíció pontos megnevezés: Fröccsöntő mérnök - gyártástámogatás
Munkavégzés helye: Zsámbék
Szakterület: Speciális mérnöki területek