Front-End fejlesztő (React)

Budapest VI. (PD-10881)

React fejlesztőket keresek  új technológiákat alkalmazó banki projektre.

Elvárások:Bootstrap, Flexbox vagy más CSS/UI megoldással kapcsolatos tapasztalatok,

Tapasztalat a következő területeken:

Front-end rendszerek tesztelése/fejlesztése

Front-end rendszerek build automatization tool-jainak (pl. grunt, gulp, webpack) használata

Nagyon komoly tapasztalatot szerezhetsz a partneremnél, amit később kamatoztathatsz.

A fizetés tapasztalat függő. 750-1100.000 HUF Br.

A munka kellemes, nyugodt környezetben és hangulatban zajlik, a munka agilis környezetben folyik (SCRUM-ban dolgoznak, dedikált PMO és Scrum Master) A munkaidő is rugalmas, törzsidő van(5óra) és heti 1 home officera van lehetőség. Teljesen remote munkavégzés sajnos nem lehetséges.

Jó angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt :)

Projekt alapon eseti kiutazásokkal jellemzően Belgiumba, Hollandiába. (negyedévente max 2-3 nap)

A munkavégzés a Budapest 6. kerületben történik, teljesen bejelentett munkavállalóként.

Amennyiben érdekel a pozíció az keress az alábbi elérhetőségeimen vagy küld egy a CV:

Pápai Bálint  IT Recruitment Divison Manager: +36 20 328 7080

Főbb feladatok

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PD-10881
Pozíció pontos megnevezés: Front-End fejlesztő (React)
Munkavégzés helye: Budapest VI.
Szakterület: Szoftverfejlesztő