HR asszisztens

Budapest (HJ-10380)

A JOBGROUP cégcsoport 25 év tapasztalattal rendelkezik a HR szolgáltatások területén. Fő tevékenységei: a szellemi munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, RPO, HR Tanácsadás.

Ventiv Health nevű gyógyszeripari üzletágunk csapatába keresünk HR asszisztens kollégát

Főbb feladatok

Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű támogatása
A tanácsadók és az üzletágvezető számára adminisztratív segítségnyújtás
Hirdetések kihelyezése, jelöltek felkutatása, interjúk szervezése
Jelentkezői telefonhívások fogadása, önéletrajzok rögzítése belső adatbázisban
Fordítási feladatok

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú végzettség
Folyékony angol nyelvtudás
Legalább 1 év irodai környezetben szerzett tapasztalat
Ambíciózus, proaktív, nyitott személyiség
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amit megbízónk kínál

Belvárosi, jól megközelíthető iroda
Szakmai tréningek
Fejlődési lehetőség
Családbarát munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Állás adatai

Állás azonosító: HJ-10380
Pozíció pontos megnevezés: HR asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Hr asszisztens