Hr asszisztens

Budapest, 13. kerület (RC-10735)

#pályakezdő #angol #HR_adminisztráció # jó_fizu

Elhivatott vagy a HR szakma iránt? Szeretnél egy multinacionális banknál tapasztalatot szerezni? Akkor jelentkezz aktuális HR asszisztens pozíciónkra.

Főbb feladatok

- A belépési folyamatok támogatása;
- HR dokumentációk elkészítése;
- Új munkatársak toborzása és kiválasztása, az ehhez kapcsolódó folyamatok működtetése;
- Kapcsolattartás a társosztályokkal;
- Munkavállalói adatkezelés menedzselése a cég saját rendszerén belül;
- HR Vezetővel való szoros együttműködés és rendszeres kommunikáció (telefonon, e-mailben) az érintett kollégákkal és partner cégekkel;
- Szerződések nyilvántartása és követése.

Munkakör betöltésének feltételei

- Fél év tapasztalat hasonló területen, vagy szakirányú felsőfokú végzettség;
- Magabiztos angol nyelv írásban és szóban;
- Motiváltság a szakma iránt;
- Lendületes, proaktív munkavégzés.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a fekete.nikolett@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

- 6 hónap határozott idejű szerződés

Állás adatai

Állás azonosító: RC-10735
Pozíció pontos megnevezés: Hr asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
Szakterület: Hr asszisztens