HR folyamat támogató munkatárs (angol,akár részmunkaidőben is)

Budapest VI. (RR-10416)

#pályakezdő #angol #HR adminisztráció # jó fizu #fix munkaidő

Pályakezdő vagy, és jól beszélsz angolul? Szívesen beleátnál egy gyógyszeripari nagyvállalat HR adminisztrációs tevékenységébe? Akkor jelentkezz HR folyamat támogató munkatársnak.

Főbb feladatok

Globális szintű munkaügyi háttértámogatás:

  • Projektek rögzítése;
  • Adatok felvezetése a cég saját rendszerébe és az ehhez kapcsolódó dokumentációk kezelése;
  • Bérszámfejtéshez tartozó adatok ellenőrzése;
  • Új pozíciókhoz tartozó adminisztratív tevékenységek lefedése (szerződések vagy szerződésmódósítások előkészítése);
  • Munkavállalói beléptetésekhez és kiléptetéshez szükséges feladatkörök lefedése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú tanulmányok (viszont, ha még tanulsz, az sem akadály, részmunkaidőre is lenne lehetőség akár 4 vagy 6 órában is);
  • Magabiztos angol és német nyelvtudás (ha középszinten beszélsz, itt a helyed);
  • Legalább 2018.december 31-ig szívesen dolgoznál (de ha még ennél is tovább, akkor a hosszabbítás lehetősége sem kizárt).

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Van már egy kis munkatapasztalatod irodai környezetben.

Amit megbízónk kínál

  • Városligethez közeli iroda;
  • Mesebeli juttatási csomag;
  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidő (9:00-18:00 vagy 8:00-17:00-ig 1 óra ebédidővel).
  • Részmunkaidő esetén rugalmas időbeosztás;
  • Karrierépítési lehetőség.

Ha szívesen pályáznál küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a targuba.noemi@job.hu email címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RR-10416
Pozíció pontos megnevezés: HR folyamat támogató munkatárs (angol,akár részmunkaidőben is)
Munkavégzés helye: Budapest VI.
Szakterület: Hr specialista