HR generalista

Budapest (IÖ-10522)

Cégünk egy dinamikusan fejlődő, 17 éves múlttal rendelkező, ipari-szolgáltatási területen működő magyar tulajdonú vállalat. Az ipari szolgáltatás területén egyedülállóan komplex szolgáltatást nyújtunk.
Hidraulika szerviz, elektromos szerviz, általános gép szerviz szolgáltatásunkat egy jól felszerelt forgácsoló üzem és egy nagy raktárkészlettel rendelkező hidraulika szaküzlet egészíti ki.
Budapesten, a Csepel Művek területén több mint 7000m2-es telephelyünkön közel 60 fős létszámmal rendelkezünk.

Főbb feladatok

Felelni a cég HR folyamatainak viteléért, fejlesztéséért, úgy mint:

  • toborzás-kiválasztás
  • be- és kiléptetés
  • új munkatársak integrálása
  • csapatépítő rendezvények szervezése
  • vezetők támogatása a munkaerő felvétel és megtartás érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Műszaki szakemberek és vezetők kiválasztásában szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság és önállóság
  • Kezdeményező készség és jó problémamegoldás
  • Stratégiai gondolkodás
  • Felsőfokú végzettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Műszaki érdeklődés
  • Angol nyelv kommunikáció ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Folyamat fejlesztésekben való részvétel
  • HR stratégia alakítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, motivált csapat

Az önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a karrier@ontogepszerviz.hu e-mail címre várjuk.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: IÖ-10522
Pozíció pontos megnevezés: HR generalista
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Hr generalista