HR koordinátor

Budapest (BI-7212)

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő nemzetközi nagyvállalat

Főbb feladatok

  • Általános HR adminisztráció, beléptetés, kiléptetés, munkaköri leírások, munkaszerződések elkészítése, változtatása, a munkavállalók adatainak, dokumentumainak nyilvántartása, előkészítése
  • Cafeteria területhez kötődő kapcsolattartási, szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Jelenléti ívek begyűjtése, szabadságok, betegszabadságok, juttatások, bérszámfejtési adatok nyilvántartása, ellenőrzése
  • Tréningek, orvosi vizsgálatok szervezése
  • Álláshirdetések szerkesztése, kapcsolattartás az ügynökségekkel, jelölt adatbázis karbantartása, kapcsolattartás a jelöltekkel, vezetőkkel, engedélyeztetés nyomonkövetése
  • Munkavállalók és vezetők tájékoztatása HR vonatkozású kérdésekben
  • Statisztikák, riportok, kimutatások, fordítások készítése

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú végzettség (HR szakirány előny)
2-3 év vállalati HR területen szerzett tapasztalat, munkajogi jártasság
Toborzás/kiválasztásban szerzett gyakorlat előny
Tapasztalat a HR adminisztrációban
Kitűnő Microsoft Word és Excel ismeret
Tárgyalóképes, aktív angolnyelv-tudás
Jó problémamegoldó készség
Kitűnő kommunikációs készség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát a marosvari.zita@job.hu e-mail címre. Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: BI-7212
Pozíció pontos megnevezés: HR koordinátor
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: HR generalista