HR vezető

Budapest (RV-7236)

Magyar tulajdonban lévő, gyógyszeripari területen az ország hat nagyvárosában kirendeltséggel működő professzionális vállalkozás számára keresünk agilis, a munkaerő iránt elkötelezett proaktív szakembert HR vezető pozícióba.

Főbb feladatok

  • Szervezetfejlesztési stratégia kialakítása a felső vezetéssel közösen;
  • A vezetőség támogatása a felmerülő személyügyi kérdésekben;
  • Kapacitás, létszám és bértervezés koordinálása;
  • A teljesítmény-menedzsment-rendszer működtetése, értékelések nyomon követése;
  • Teljes munkaügyi folyamat lebonyolítása a munkavállalók felvételétől a kiléptetésükig;
  • Motivációs rendszer kialakítása és működtetése;
  • Karrier program kialakítása, működtetése;
  • A HR információs rendszer, valamint a munkavállalók személyi anyagainak naprakészen tartása;
  • HR statisztikák, riportok, prezentációk készítése (létszámjelentések, bérköltségek, béranalízisek elkészítése);
  • Hatékony bér-és munkaügyi folyamatok kialakítása, irányítása, ellenőrzése (aktív kapcsolattartás a külső bérszámfejtést végző céggel);
  • A vezetők hatékony támogatása a munkatársak toborzásában, kiválasztásában;
  • Munkaügyi kérdésekben szakértői tanácsadás a Vállalat vezetése részére;
  • Munkatársak támogatása, motiválása és fejlődésük elősegítése;
  • Csapatkohézió erősítése (céges rendezvények, csapatépítő programok megszervezésével)
  • Munkáltatói igazolások kiállítása és adatszolgáltatás az állami intézmények számára;

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR, közgazdász)
  • Legalább öt éves releváns szakmai, vezetői tapasztalat (minimum 100 főt foglalkoztató vállalatnál)
  • Szolgáltatói szemlélet
  • HR stratégiai gondolkodás
  • HR-rendszerek ismerete, gyakorlati alkalmazásukban való jártasság
  • Motiváló, pozitív, mozgósításra képes személyiség
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

. Önálló feladatkör
. Menedzsment tagság
. Nagy szakmai szabadság
. Inspiratív vezetői légkör. Versenyképes juttatási csomag
. vállalati gépjármű

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keresik, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egyidőben a Job adatbázisába adatai bekerülnek annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessük, erről automatikusan tájékoztatjuk is e-mail-en keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: RV-7236
Pozíció pontos megnevezés: HR vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: HR manager, HR vezető