Időszakos, beugrós recepciós

Budapest (VJ-6972)

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen végeznek ESETENKÉNT beugrós (helyettesítő) munkát recepciós területen.

Multinacionális megbízóink számára keresünk beugrós, helyettesítő munkatársakat, akik az állandó recepciósokat HELYETTESÍTIK betegség vagy szabadság esetén.

Főbb feladatok

Recepciós, illetve egyéb irodai adminisztratív, asszisztensi feladatok ellátása;
Vendégek és beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása;
Kisebb asszisztensi feladatok ellátása;
Ügyfelekkel való kapcsolattartás;
Irodai adminisztráció.

Munkakör betöltésének feltételei

A munka jellege miatt diákok előnyt élveznek (folyamatban lévő felsőfokú tanulmány tehát előny, de aktív hallgatói jogviszony NEM szükséges);
Rugalmasság a helyettesítések idejére;
Középfokú aktív angolnyelv-tudás;
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
Jó kommunikációs képesség; Kedves, barátságos személyiség;
FONTOS: rövid indoklást kérünk, hogy miért szeretne ilyen jellegű pozíciót végezni.

Amit megbízónk kínál

Megbízóink versenyképes fizetést, kulturált munkakörülményeket, hasznos munkatapasztalat megszerzésének a lehetőségét biztosítják. Ez a pozíció NEM jelent azonban állandó munkát, csak HELYETTESÍTÉST. Vannak hónapok, amikor egyáltalán nem kell dolgozni, de előfordulhatnak olyan időszakok is (főleg nyáron), amikor 1-3 hetet kell vállalni.

Kérjük küldje el legfrissebb magyar és angol nyelvű önéletrajzát a varga.reka@job.hu címre. Egyúttal kérjük indokolja, hogy miért lenne Önnek megfelelő egy ilyen jellegű pozíció. (Ezt azért kérjük, mert nagyon sokan sajnos nem tudják megfelelően értelmezni a helyettesítés, beugrás fogalmát, és valójában állandó pozíciót keresnek.)

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: VJ-6972
Pozíció pontos megnevezés: Időszakos, beugrós recepciós
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Recepciós
Napi munkaidő: Teljes/részmunkaidő egyaránt