időszakos / beugrós recepciós

Budapest (RJ-7234)

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen végeznek ESETENKÉNT beugrós (helyettesítő) munkát recepciós területen.

Főbb feladatok

Recepciós, illetve egyéb irodai adminisztratív, asszisztensi feladatok ellátása;
Vendégek és beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása;
Kisebb asszisztensi feladatok ellátása;
Ügyfelekkel való kapcsolattartás;
Irodai adminisztráció.

Munkakör betöltésének feltételei

Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony NEM szükséges);
Rugalmasság a helyettesítések idejére;
Középfokú aktív angolnyelv-tudás;
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
Jó kommunikációs képesség;
Kedves, barátságos személyiség.

Amit megbízónk kínál

Megbízóink versenyképes fizetést, kulturált munkakörülményeket, hasznos munkatapasztalat megszerzésének a lehetőségét biztosítják.

Kérjük küldje el legfrissebb magyar és angol nyelvű önéletrajzát a nagy.gyorgy.greta@job.hu címre.

Egyéb

Ez a pozíció NEM jelent állandó munkát, csak HELYETTESÍTÉST. Vannak hónapok, amikor egyáltalán nem kell dolgozni, de előfordulhatnak olyan időszakok is (főleg nyáron), amikor 1-2 hetet kell vállalni.

Állás adatai

Állás azonosító: RJ-7234
Pozíció pontos megnevezés: időszakos / beugrós recepciós
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Recepciós
Napi munkaidő: Teljes/részmunkaidő egyaránt