Injection Molding and Automation Process Engineer

Budapest Nyugati vonzáskörzete (BM-7460)

Megbízó partnerünk egy dinamikusan növekvő magyar KKV.

Főbb feladatok

Termékfejlesztés és új termék bevezetés támogatása
Fröccsöntési folyamatokban való részvétel
Beszállítók kiválasztásában való részvétel, beszállítói kapcsolatartás
A termelés minőségének biztosításában való együttműködés
Termeléstámogatás, gyártási problámák kivizsgálása

Munkakör betöltésének feltételei

Gépész vagy mechatronika mérnök végzettség
Ca. 6-8 év releváns tapasztalat műanyagfröccsöntés területén
Tapasztalat gyártási folyamatok támogatásában
Aktív, tárgyalóképes angol tudás
CAD szoftverek ismerete (preferáltan Solid Works)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Szerszámtervezésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Fejlődő középvállalat, stabil háttér
Legújabb technológiák megismerése
Versenyképes bérezés, és juttatások
Szakmai trénigeken, konferenciákon való részvétel lehetősége

Magyar és angol nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: BM-7460
Pozíció pontos megnevezés: Injection Molding and Automation Process Engineer
Munkavégzés helye: Budapest Nyugati vonzáskörzete
Szakterület: Speciális mérnöki területek