Ipari szoftvertesztelő mérnök

Budapest (PM-10484)

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.
Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Jelenleg ipari lemezmegmunkálás-előkészítő alkalmazás fejlesztési projekt tesztelési feladataira keresünk partnercégünk számára Manuális tesztelőt.

Főbb feladatok

  • Ipari alkalmazás(ok) manuális funkcionális tesztelése,
  • Tesztesetek, tesztforgatókönyvek írása, adminisztrálása,
  • Tesztjegyzőkönyv készítése,
  • Talált hibák adminisztrálása, a javítás nyomon követése,
  • Feladat szintű egyeztetések a fejlesztőkkel, megrendelővel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Lézer és/vagy stanc vágógépek alapos ismerete
  • Magabiztos számítógép-használat
  • Jó kommunikáció mind szóban, mind pedig írásban
  • Proaktivitás
  • Magas minőségű, igényes munkavégzés
  • Legalább középfokú angol esetleg németnyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szoftvertesztelési tapasztalat
  • Nemzetközi projekten szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Referenciaértékű projektek
  • Hosszútávú együttműködés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabilitás
  • Támogató környezet
  • Támogatjuk az ISTQB vizsgákat
  • Angol és német nyelvi képzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rekreációs lehetőségek (csocsó, Xbox, …)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pal.bence@job.hu e-mail címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével hozzájárulását adja a személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Állás adatai

Állás azonosító: PM-10484
Pozíció pontos megnevezés: Ipari szoftvertesztelő mérnök
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Tesztelő, tesztmérnök