Irodai asszisztens

Budapest, VII. kerület (KS-7403)

Megbízónk Magyarország kis- és középvállalkozások legaktívabb tőkebefektetőjeként ismert vállalata várja pályázók jelentkezését IRODAI ASSZISZTENSI pozícióra.

Az ideális jelölt jelentős gyakorlati tapasztalattal rendelkezik adminisztrációs területen, fontos számára a precíz és minőségi munkavégzés, valamint csapatban is képes jól működni.

Főbb feladatok

A vezérigazgatói titkárság munkájának támogatása, amely magában foglalja:

  •  a vezérigazgató és a titkárságvezető munkájának segítését,
  • előterjesztési dokumentumok készítésében való aktív részvételt (véglegesítés, sokszorosítás, szkennelés),
  • szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztrációt,
  • adatrögzítést, adatbázisok kezelését, dokumentumkezelést, irattározást, jegyzőkönyvvezetést,
  • napi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátását,
  • érkező vendégek fogadását.

Munkakör betöltésének feltételei

  • magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • strukturált, rendszerszemléletű gondolkodás;
  • önálló, konstruktív munkavégzésre való hajlandóság, szakmai igényesség;
  • min. középfokú végzettség,
  • rátermettség, határozottság,
  • adminisztratív területen szerzett többéves tapasztalat, gyakorlat,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó rendszerezési képesség, terhelhetőség,
  • gyors- és gépírás (10 ujjas vakon gépelés), helyesírás,
  • megbízhatóság,
  • kiváló kommunikációs készség és konfliktuskezelési képesség.

Amit megbízónk kínál

  • Belvárosi iroda
  • Stabil cégben egy hosszútávú együttműködési lehetőség
  • Cafeteria és egyéb béren kívüli juttatás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a kovacs.anita@job.hu e-mail címre

Állás adatai

Állás azonosító: KS-7403
Pozíció pontos megnevezés: Irodai asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Szakterület: Titkárnő / titkár