Irodai ügyintéző (4 órás)

Budapest, 4. kerület (metró közelben) (RU-10959)

Épületgépészeti partnerünkhöz keresünk irodai ügyintéző kollégát fix 7.45-11.45-ig tartó 4 órás részmunkaidőre.

Főbb feladatok

  • Általános irodai asszisztensi feladatok ellátása;
  • Számlák összegyűjtése, rendszerezése;
  • Kapcsolattartás a könyveléssel;
  • Posta és telefonok kezelése;
  • Információnyújtás a raktárkészletről;
  • Napi adminisztráció ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

Irodai, adminisztratív területen szerzett tapasztalat;
Legalább középfokú végzettség;
Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel);
Középfokú angolnyelv-tudás;
Fix munkaidő vállalása (7.45-11.45-ig napi 4 óra);
Pontos munkavégzés, megoldásorientált gondolkodás;
Jó kommunikációs készség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Gyakorlat angol nyelvű SAP vagy Oracle rendszer használatában;
Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmány.

Amit megbízónk kínál

Jelentkezni regisztráció útján vagy a nagy.gyorgy.greta@job.hu címen keresztül lehetséges.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RU-10959
Pozíció pontos megnevezés: Irodai ügyintéző (4 órás)
Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerület (metró közelben)
Szakterület: Általános asszisztens
Napi munkaidő: Részmunkaidő (4 óra)