IT biztonsági rendszerüzemeltető /rendszermérnök

Budapest XIII. (HM-11101)

IT  security területen működő partnercégünk részére keresünk biztonsági rendszerüzemeltetőt / rendszermérnököt.

Főbb feladatok

  • Összetett információ biztonsági rendszerek (Next Generation firewall, IDS/IPS, végpontvédelem, tartalomszűrés, naplózás stb.) alkalmankénti bevezetése és napi szintű üzemeltetése/támogatása
  • IT biztonsági incidensek kezelése, kivizsgálása,
  • Ügyfelek IT biztonsági kérdéseihez kapcsolódó ad-hoc tanácsadás

Elvárások:

  • stabil hálózati tudással (L2àL7 protokollok ismerete)
  • tűzfal ismeretek (pl. csomagszűrés, L7 szűrés, SSL decrypt, VPN..),
  • találkoztál már IPS/IDS rendszerekkel,

SIEM, loggyűjtő, elemző rendszerekkel

üzemeltetett vagy bevezettél már:végpontvédelmi rendszereket (antivírus, titkosítás, host IPS, device control)

  • webes és e-mailes tartalomszűrő eszközöket
  • sérülékenység vizsgáló eszközöket
  • tudja, hogy mi az a PKI
  • Windows (AD, GPO, szerver,kliens), Linux, BSD OS-ek
  • rendelkezik ITIL ismeretekkel vagy megfelelő üzemeltetői szemlélettel

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 1-2 éve már dolgozol az IT biztonság területén
  • szerztél tapasztalatot Enterprise nagyvállalati környezetben
  • scriptelési ismereteid vannak (shell/Awk/Perl, SQL lekérdezések)
  • foglalkozottal már virtualizációval (Vcenter, LXC,Docker)
  • minősítések (pl. CCNA, CEH, CISA,CISSP)
  • Angol nyelvismeret
  • felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás

Jelentkezni regisztráció útján vagy a horvath.reka@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el Horváth Réka IT Recruiter részére a horvath.reka@job.hu címre vagy hívja a +36 20 258 6585-es telefonszámot.

Állás adatai

Állás azonosító: HM-11101
Pozíció pontos megnevezés: IT biztonsági rendszerüzemeltető /rendszermérnök
Munkavégzés helye: Budapest XIII.
Szakterület: Rendszergazda