IT fejlesztési vezető - SAP ismerettel

Budapest (KL-7394)

Innovatív, saját piacán egyedülálló szolgáltatásokat kínáló 120 főt foglalkoztató logisztikai cég számára keresünk IT fejlesztési vezetőt

Főbb feladatok

  • 7-8 fős fejlesztő csapat (ABAP, .NET, web-és folyamatfejlesztők) vezetése, koordinálása,
  • Külső beszállító partnerek projektjeinek kontrollja,
  • Üzleti folyamatok követése, hozzájuk kapcsolt szoftverfejlesztések tervezése, szervezése, költségallokáció, és végrehajtás irányítása,
  • Aktív részvétel az informatikai szempontokat meghaladó, de azokat célszerűen érvényesítő az üzleti döntések meghozatalában,
  • Releváns informatikai szállítói piac folyamatos figyelése, szakmai tárgyalások lebonyolítása, szükség szerint szállítói szerződések szakmai részének előkészítése
  • Stabil belsős munkatársi kör kialakítása, motiválás, feladat kontroll
  • A beosztottak fejlődési lehetőségeinek, igényeinek harmonizálása a vállalati igényekkel, a szükséges képzések megszervezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • SAP ismeret,
  • Informatikai vagy folyamat-szervezési téren szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat,
  • Kompromisszum kész hozzáállás, magas szintű együttműködési készség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Csomaglogisztikai szakterületen szerzett tapasztalat,
  • Szolgáltatói szemlélet, folyamatszemléletű rendszerfejlesztési metodikák ismerete,
  • Középfokú angolnyelv-tudás,
  • LEAN ismeretek és gyakorlat,
  • BPR gyakorlat,
  • BCP tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Egy innovatív csapatban szárnyalhat a vezető a fejlesztői gárdával.
  • A munkatársakra jellemző a megoldás-orientált gondolkodás.
  • Sok rendszer támogatja az üzleti folyamatokat és ezek összekapcsolása új kihívásokat biztosít a vezető számára.
  • Már nagyon várja a csapat a határozott, korrekt, szakmailag felkészült és emellett lelkesíteni tudó, őket elismerő vezetőjét.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük szakmai anyagát eljuttatni a kovacs.ivett@job.hu e-mail címre.

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy abban az esetben keressük meg a jelentkezését követően, ha pályázata releváns az adott pozícióra. Az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: KL-7394
Pozíció pontos megnevezés: IT fejlesztési vezető - SAP ismerettel
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: IT vezető