IT Researcher/Talent Sourcer

1094 Budapest, Angyal u. 24. (PJ-10706)

Főbb feladatok

Az JOB Személyzeti Tanácsadó Kft. , magyar hátterű HR szolgáltató. Saját csapatunkba, Budapestre, IT recruitment divíziójába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba, teljes munkaidőben:

IT Researcher

Feladatok:

• IT toborzási tanácsadók munkájának támogatása.

• IT szakemberek keresése szakmai fórumokon, közösségi oldalakon, adatbázisokban.

• Hirdetések megjelentetése, szerkesztése és kezelése álláshirdető portálokon és szakmai csatornákon.

• IT szakemberek angol nyelvű telefonos előszűrése a megadott profilok alapján.

• Szakmai- és ügyfélinterjúk szervezése.

• Szakmai interjúkon való részvétel.

• Kapcsolattartás ügyfelekkel, megrendelőkkel: jelöltek státuszának egyeztetése, szakmai tesztek kezelése.

• Adatbázisának karbantartása.

• Saját szakmai rendezvények meetup-ok szervezése.

• Folyamatos részvétel JOB-s szakmai tréningein.

• Kapcsolattartás főiskolákkal, egyetemekkel, előadások szervezése hallgatók részére.

Elvárások:

• Diploma vagy folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok.

• Érdeklődés az IT és a HR terület iránt.

• Internetes eszközök és közösségi csatornák átfogó ismerete.

• Folyékony angol nyelvtudás.

• Kiváló kommunikációs készség.

• Jó kapcsolatteremtő képesség.

• Nyitottság az újdonságokra.

• Módszeresség.

Amit nyújtani tudunk:

• Folyamatos szakmai továbbképzések.

• Folyamatos nyelvgyakorlási lehetőség.

• Rendszeres csapatépítő.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Pápai Bálint, IT Recruitment Division Manager, részére a papai.balint@job.hu címre vagy hívja a +36 20 328 70 80-es telefonszámot.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PJ-10706
Pozíció pontos megnevezés: IT Researcher/Talent Sourcer
Munkavégzés helye: 1094 Budapest, Angyal u. 24.
Szakterület: Személyi asszisztens