IT Sales Manager

Budapest (RI-6968)

IT és telekommunikáció területén működő megbízónkhoz keresünk IT Sales Manager pozícióba kollégát.

Főbb feladatok

  • Nagyvállalati szoftverfejlesztési szolgáltatások és projektek értékesítése Magyarországon és külföldön egyaránt
  • Ügyfél igények megértése, valamint szoros együttműködés a megvalósító szakmai csapattal az értékesítés különböző fázisaiban
  • Ajánlatok és szerződések kidolgozása, lezárása
  • Ügyfél oldali üzleti megoldások kidolgozásának támogatása, a cég szolgáltatás portfóliója alapján
  • A vezetéssel való szoros együttműködés, CRM riporting

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (előny IT affinitás)
  • 2-3 éves nagyvállalati IT értékesítési tapasztalat
  • Komplex műszaki termékek/megoldások értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Élő kapcsolatrendszer távközlés, agrár, ipari és/vagy logisztikai területeken

Amit megbízónk kínál

  • Nemzetközi és hazai értékesítési feladatok
  • Teljesíthető és reális jutalék feltételek
  • Nemzetközi kiállításokon való részvétel
  • Munkakörhöz kapcsolódó eszközök (telefon, notebook, céges autó)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el részletes szakmai önéletrajzát a marosvari.zita@job.hu e-mail címre. Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: RI-6968
Pozíció pontos megnevezés: IT Sales Manager
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Informatikai értékesítés