IT support üzemeltető

Budapest (LI-10372)

XI. kerületi IT cégünk saját fejlesztésű szolgáltatásainak üzemeltetéséhez keresünk Téged, platform- és alkalmazásüzemeltetési, illetve kapcsolódó készenléti feladatok ellátására.

Főbb feladatok

  • a szolgáltatási platformok üzembiztonságánák és rendelkezésre állásának biztosítása
  • kapcsolódó változások kivitelezése,
  • készenléti ügyelet ellátása,
  • incidens és probléma kezelése,
  • mentések készítése,
  • üzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk naprakészen tartása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Hálózati ismeretek
  • PostgreSQL (egyszerűbb SQL queryk, replikáció beállítása), Pgadmin ismeret
  • HAproxy, (load-balancing ismeret)
  • Windows Server 2008  és/vagy 2012 üzemeltetési ismeretek
  • Linux rendszergazdai ismeretek
  • MS SQL ismeretek (egyszerűbb SQL queryk, DB mirror, jobok)
  • MS Visual Studio alapismeretek
  • Rugalmasság (karbantartási munkák lehetnek hétvégén és törzsidőn kívül is)
  • Középfokú, társalgási szintű és informatikai-szakmai angol nyelvtudás,

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • VMware virtualizációs tapasztalat
  • Wildfly, CI, Traffic analizálási, tcpdump, wireshark ismeretek
  • Software deployement folyamat ismeret
  • Microsoft Domain kezelésében való jártasság,
  • AD/DC/GPO ismeretek
  • Nagios ismeret és gyakorlat.

Amit megbízónk kínál

  • szakmai kihívásokat
  • konferenciákon való részvételi lehetőséget

Ami a pályázathoz szükséges

Az önéletrajzod erre a címre várjuk: sipos.alexandra@job.hu

Egyéb

A jelenlegi létszám 70 fő, ami folyamatosan, de nyugodt ütemben növekszik. Szeretünk bent lenni az irodában, mert tök jó a hangulat. Figyelünk, és számíthatunk egymásra.

IT cég vagyunk, pontosan tudjuk, hogy aki kimarad, lemarad. Ezért támogatjuk a képzéseket, meetupokat, újításokat és ötleteléseket.

De nem csak dolgozunk és tanulunk, szórakozunk is. Van céges 3D puzzle (természetesen a Millenium Falcon-t már régen kiraktuk), sok tervezett és spontán sörözés, és csapatépítő program. A gyümölcsnapot, kávét, teát, a random módon felbukkanó sütihalmokat, rugalmas munkaidőt említeni is felesleges, mert alap. 😊

Irodánk a XI. kerületben van.

Állás adatai

Állás azonosító: LI-10372
Pozíció pontos megnevezés: IT support üzemeltető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: It support, helpdesk