JAVA Back-End developer

Budapest (PC-10718)

Java back-end fejlesztő

A JOB Kft. munkatársakat keres pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára.

Feladatok:

·        Szerver oldali Java fejlesztés, valamint a kapcsolódó tervezési és teszt támogatási feladatok elvégzése.

·        A java fejlesztői keretrendszer fejlesztése és a fejlesztői szabványok gondozása.

·        Kapcsolattartás a többi fejlesztői csapattal, beszállítókkal, architektekkel, integrációs fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel, projektvezetőkkel és a társosztályokkal.

Elvárások:

·        Több éves fejlesztői gyakorlattal rendelkezel Java szerver oldali fejlesztésben.

·        Ismerős vagy Servlets, XML, XHTML, JDBC, Spring, Hibernate technológiákban.

·        Dolgoztál már elosztott rendszerek környezetben (Java, Websphere Application Server, DB).

·        Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

·        Szakmai fejlődési lehetőséget,

·        termékek, folyamatok mélyebb megismerésének, javításának lehetőségét,

·        globális rálátást a bank működésére.

Munkavégzés helye:

·        Budapest

Fizetés: Habi bruttó 650 000 HUF - 1 300 000 HUF

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el Pápai Bálint, IT Recruitment Division Manager, papai.balint@job.hu

Jelentkezni regisztráció útján vagy a job@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PC-10718
Pozíció pontos megnevezés: JAVA Back-End developer
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő