Java EE (full-stack) fejlesztő

Budapest (PC-10593)

Munkakör betöltésének feltételei

Feladatok

  • Java alapú egyedi üzleti szoftver fejlesztése 6-8 fős scrum csapatban
  • pénzügyi rendszerek fejlesztése

Elvárások

  • Java fejlesztői tapasztalat Java EE (elsősorban web-profile) környezetben 2+ év tapasztalat mellett
  • Webes technológiák magas szintű ismerete (REST, HTML5, CSS, Javascript)
  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete
  • Service Oriented Architecture szemlélet
  • Rich Internet Application keretrendszerek ismerete, fejlesztési tapasztalat
  • Jól struktúrált igényes kód írása (clean code) és annak tesztelése
  • Git, SVN verziókezelők ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és kreatív gondolkodás
  • Eredményorientáltság és nyitottság a folyamatos fejlődésre
  • Képesség szisztematikus munkavégzésre csapatban
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Apache/Tomcat alkalmazásszerverekkel szerzett tapasztalat
  • Jenkins, Maven, Hibernate rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • PostgreSQL (es/vagy Oracle) adatbázissal és SQL nyelvvel kapcsolatos ismeretek
  • BIRT rendszerek ismerete
  • Responsive WebDesign ismerete

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PC-10593
Pozíció pontos megnevezés: Java EE (full-stack) fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő