JAVA fejlesztő

Budapest (IM-10325)

Partnerünk, a Mortoff, a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Főbb feladatok

  • JAVA/Linux környezetben fejlesztés nagyvállalati környezetben, sokszor magas biztonságot igénylő vagy magas minőségi elvárásokat támasztó környezetben
  • Tervezési és megvalósíthatóságra vonatkozó dokumentációk elkészítése
  • A tervek alapján üzleti logika implementálása, valamint felhasználói felületek készítése webes vagy munkaállomásos területen
  • Unit tesztek írása
  • Az alkalmazáshoz kapcsolódó adatbázisok és interfészek tervezése, fejlesztése
  • Juniorabb fejlesztők mentorálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 3 év Java fejlesztői tapasztalat (senior szinten 8 év)
  • Java platform alapos ismerete
  • JEE ismerete
  • Spring és Hibernate ökoszisztéma magabiztos használata
  • Önálló, jó csapatjátékos, kreatív személyiség
  • Jó kommunikáció, pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • WebServicek magabiztos használata előny
  • Rest APIk ismerete és alkalmazása előny
  • Linux szolgáltatások és script írás ismerete előny
  • CORBA tapasztalat előny
  • HTML + CSS + JS területén szerzett erős alapok és magabiztos alkalmazása előny
  • Oracle ADF ismerete előny
  • Egészségügyi területen (vagy egyéb magas veszélyességi területen) szerzett tapasztalat előny
  • Alkalmanként külföldi utazásra hajlandóság előny

Amit megbízónk kínál

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Mentoring rendszer
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Külföldi utazások
  • Nemzetközi projekt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pal.bence@job.hu e-mail címre.

Egyéb

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület, illetve az ügyfelünk partnereinek a budapesti irodái

Állás adatai

Állás azonosító: IM-10325
Pozíció pontos megnevezés: JAVA fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő