Java full-stack fejlesztő

Veszprém (PM-10687)

Partnerünk IoT domainben dolgozó csapatába keresünk Java full-stack fejlesztőt, aki a csapat által támogatva biztonságos, IoT analitikai eszközök fejlesztésében vesz részt.

Főbb feladatok

  • Az üzleti igények megértése, műszaki megoldások fejlesztése
  • Java alkalmazások és keretrendszer fejlesztése a legmodernebb technológiákkal az üzleti igényeknek megfelelően
  • Java platformhoz kapcsolódó technológiai trendek követése, és felhasználása
  • K+F projektekben való részvétel, a szakmai és üzleti oldal szakembereivel való együttműködés
  • Tervezési, technikai dokumentációk készítése
  • Önszervező Scrum csapatban való dolgozás
  • Pozíciókövetési algoritmusok tervezése és implementálása
  • Gépi tanulási algoritmusok logisztikai domainben való alkalmazása
  • Valósidejű adatfeldolgozási eszközök fejlesztése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 2 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • A Java platform kitűnő ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete (SQL Server, MySQL stb.)
  • Objektumorientált elvek és minták alapos ismerete
  • Enterprise Application Architecture minták ismerete
  • IoT eszközök ismerete
  •  Kitűnő komunikációs képesség írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Állandó vagy ideiglenes lakcím az alábbi megyékben: Veszprém, Fejér, Vas, Zala, Somogy, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Nagyteljesítményű/reaktív programozási ismeretek
  • Tapasztalat kiterjesztett valóság-fejlesztésben
  • Tapasztalat pozíció-, termékkövető technológiákban
  • Gépi tanulási algoritmusok ismerete
  • IoT kommunikációs protokollok (ZigBee, BLE, MQTT stb.) ismerete
  • Mikrokontrolleres fejlesztési ismeretek
  • C/C++ programozási ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pal.bence@job.hu e-mail címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Veszprém

Állás adatai

Állás azonosító: PM-10687
Pozíció pontos megnevezés: Java full-stack fejlesztő
Szakterület: Szoftverfejlesztő