Java Group Leader

Budapest (PM-10384)

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Főbb feladatok

  • 10-15 fős Java csapat managelése, felvételiztetés, értékelés, people management, oktatási és mentorálási tervek készítése és követése
  • Fejlesztési projektek kompetencia igényének felmérése és staffolása
  • Sales támogatás felmérésekkel, ügyfélegyeztetésekkel, szakmai anyagok készítésével, ellenőrzésével
  • Szakmai minőségbiztosítási rendszer kidolgozása, felügyelete
  • Szakmai kapcsolat tartás alvállalkozókkal
  • Részidőben fejlesztési projektekben részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Több éves csapat vagy csoportvezetői tapasztalat
  • 15+ év Java fejlesztői tapasztalat
  • Kiemelkedő probléma megoldó képesség
  • Önálló döntéshozatali képesség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Magas presztízs értékű nemzetközi fejlesztésekben való részvétel
  • Angol/német nyelvi képzések
  • Jól megközelíthető, modern, kellemes irodai környezet
  • Szakmai képzések támogatása
  • Lendületes, összetartó csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük a jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát a pal.bence@job.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: PM-10384
Pozíció pontos megnevezés: Java Group Leader
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: It vezető