Junior belső pénzügyi kontroller

Törökbálint (RT-10478)

Magyarország egyik vezető telekommunikációs partneréhez keresünk új kollégát Junior belső pénzügyi kontroller pozícióra.

Főbb feladatok

  • Pénzügyi és üzleti folyamatokkal kapcsolatos ellenőrzési rendszerek koordinálása;
  • Pénzügyi kontrollok futtatása;
  • Eredmények összegyűjtése, dokumentálása;
  • Főkönyvi megfelelőség biztosítása;
  • Belső ellenőrzési tevékenységekben való részvétel: kockázatelemzés, jelentések, kiértékelések készítése;
  • Belső kontrollok dokumentációja, rögzítése, feldolgozása;
  • Control owner-ekkel való folyamatos kapcsolattartás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász: Pénzügy-számvitel szakon) vagy releváns pénzügyi szakmai tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban);
  • MS Office programok ismerete, magabiztos Excel használat;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Heti 20 óra vállalása.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló területeten szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Modern irodai környezet;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Heti 20 órás munkavégzés (munkaidő 9-17 óra között rugalmasan);
  • Alkalmanként otthoni munkavégzésre való lehetőség;
  • Határozott idejű munkaszerződés (de hosszabbítási lehetőségével).

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a targuba.noemi@job.hu e-mail címre!

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak
adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RT-10478
Pozíció pontos megnevezés: Junior belső pénzügyi kontroller
Munkavégzés helye: Törökbálint
Szakterület: Kontroller
Napi munkaidő: Részmunkaidő (4 óra)