Junior Brand Manager

Budapest (TS-10775)

Nemzetközi innoavatív gyógyszeripari partnerünk számára keresünk

MEDICO-MARKETING szakembert.

Főbb feladatok

Több terápiás területen, vényköteles gyógyszerek marketingjét kell támogatni.

Munkakör betöltésének feltételei

Orvos vagy gyógyszerész végzettség

Gyógyszeripari tapasztalat (bármely területről várunk jelentkezőket, akiket érdekel a marketing)

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (prezentációk tartása, tréningeken, nemzetközi konferenciákon való részvétel)

Kérjük, hogy a fentiekkel nem rendelkező pályázók tekintsék át cégünk egyéb álláslehetőségeit, és várjuk jelentkezésüket a profiljukhoz illő állásokra!

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Gyógyszeripari marketing tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Fejlődési lehetőség, a gyógyszeripari Brand Management teljes spektrumának megismerése.

Előrelépési lehetőség, akár az anyacég központjába.

Magas színvonalú juttatások és környezet.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: TS-10775
Pozíció pontos megnevezés: Junior Brand Manager
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Termékmenedzser